Hele fijne buitenschoolse opvang
Mijn zoon gaat er heel graag heen
Veel activiteiten
Doen egt heel veel met de kinderen
En super communicatie
Personeel ook allemaal heel leuk en betrokken met de kinderen
Zeker een aanrader

Linda Linda
5 /5
bij Google reviews

Laat een review achter

Maandblog januari 2025

Blog Januari

Week 1

Op maandag was het erg koud maar we zijn wel lekker naar buiten gegaan met de kinderen. Het was tijd voor leuke tikspelletjes. Bij de tikspelletjes konden de kinderen lekker warm worden omdat ze constant in beweging waren om de tikker te ontwijken. De kinderen vonden het toch koud dus daarom gingen we naar de tikspelletjes naar binnen om daar spelletjes te doen.

Op dinsdag was het na het fruit eten tijd voor spelletjes. Eerst zijn we begonnen met AAA tikkertje waarbij de kinderen. Na AAA tikkertje is het tijd voor een estafette waarbij de kinderen in 2 teams tegen elkaar moeten strijden. De kinderen zijn fanatiek bezig en proberen elkaar te verslaan. Als laatste spelletje gingen we met de kinderen binnen raad de fruit spelen. Bij raad de fruit zijn de kinderen een fruit en moeten ze wisselen als die fruitsoort wordt genoemd. Na de spelletjes was het tijd voor de verjaardag van een kind. Ze had voor elk kind een leuke traktatie mee en alle kinderen vonden de traktatie erg lekker.

 

Op woensdag waren we op bezoek bij Son en Breugel hier hebben we met de kinderen hele leuke activiteiten gedaan zoals stopcontact tikkertje. Na het opwarmingspelletje was het tijd voor de vloer is lava waarbij de kinderen niet op de grond mogen lopen. Dit zorgt voor veel plezier bij de kinderen.

Op donderdag was Sporstuif Nijnsel veranderd in een winterwonderland. Het had heel veel gesneeuwd en dat zorgde ervoor dat we leuk met de kinderen sneeuwpoppen konden maken. Het zorgde voor heel veel plezier bij de kinderen die samen met de begeleiders hun beste hebben gedaan om een zo groot mogelijke sneeuwpop te maken. Na het maken van de sneeuwpoppen zijn we lekker naar binnen gegaan om op te warmen met de kinderen.

 

Op vrijdag was het tijd om na het fruit eten binnen spelletjes te doen. Hierbij hebben we eerst met de kinderen geschaakt wat een mooie uitdaging was voor de kinderen om te doen. Na het schaken was het tijd voor ganzenborden wat ook voor de jongere kinderen erg leuk is om te doen.

Week 2

Op maandag hadden de kinderen weer zin in een middag vol met leuke activiteiten na school. Hierbij begonnen de kinderen met een leuk nieuw spelletje namelijk hoepel op tikkertje.Bij dit spel heb je een tikker en  een iemand die voor de tikker moet wegrennen, de andere kinderen staan in hoepels en dan moet het kind wat wegrent in een hoepel gaan staan om niet getikt te worden. Na hoepel op tikkertje  was het tijd voor vos kom uit je hol. Dit is een spel wat goed bekend is ondertussen bij de kinderen en wat ze lekker fanatiek spelen.

 

Op dinsdag was het tijd voor een aantal nieuwe spellen. De kinderen begonnen met kleurentikkertje en dit is een tikkertje waarbij de tikkers genoemd worden op basis van de kleur jas die ze hebben. Dit zorgt ervoor dat het een spel is wat lekker veel door draait. De kinderen vinden dit een erg leuk spel om te doen. Na kleurentikkertje was het tijd voor rond de wereld bij rond de wereld worden er 4 groepen gemaakt die bij elke pion van een vierkant staan. De kinderen moeten achter elkaar aan een rondje rennen. Als je een kind inhaalt mag je dat kind tikken en dan komt dat kind bij het groepje waardoor het getikt was. Als laatste was het tijd voor poortwachter waarbij de kinderen in een kring staan en moeten bij elkaar proberen door de poort te spelen. Is dat bij iemand gelukt dan moet dat kind omdraaien en zo proberen de bal tegen te houden.

 

Op donderdag waren de kinderen weer lekker druk. Na het fruit eten wilden de kinderen lekker snel naar buiten om spelletjes te spelen. De kinderen begonnen met hoepeltikkertje. Bij hoepeltikkertje staan alle kinderen in een hoepel behalve de tikker. Als de spelleider veranderen roept moeten de kinderen wisselen van hoepel. Op dat moment kan de tikker andere kinderen tikken. Na hoepeltikkertje is het tijd voor stand in de mand. De kinderen vinden het erg leuk om stand in de mand te spelen. Na stand in de mand is het tijd voor drie is te veel liggend de kinderen vonden dit een hele leuke variatie op drie is te veel en de kinderen vinden het erg grappig dat ze naast elkaar moeten gaan liggen.

 

Week 3

De kinderen waren op maandag weer lekker enthousiast om te gaan sporten. Na het fruit eten begonnen de kinderen met wc tikkertje een spelletje wat de kinderen erg grappig vinden omdat ze na mogen doen dat ze op de wc zitten. Na wctikkertje was het tijd voor vies land lekker land waarbij er een kind in het midden staat. Die noemt eten op en de kinderen moeten dan rennen naar vies of lekker of naar nooit gegeten/ ooit gegeten. Het is een spel wat de kinderen erg leuk vinden om te spelen.  Ze bedenken het gekste eten wat erg leuk is.

 

Op dinsdag begonnen de kinderen met iemand is hem niemand is hem waarbij de kinderen in de cirkel moesten proberen elkaar af te gooien na het eerste spelletje was het tijd voor kat en muis waarbij de katten de staart bij de muis moeten proberen te stelen. Als laatste was het tijd voor leeuwenkooien hierbij moeten de kinderen proberen over te steken zonder dat ze getikt worden door de leeuw.

 

Op donderdag was het na het fruit eten tijd voor foto tikkertje en steen- papier schaar estafette. Bij foto tikkertje moeten de kinderen als ze getikt zijn een fotopositie aan nemen om weer bevrijd te worden. De andere kinderen moeten deze positie dan nadoen om bevrijd te worden. Na het foto tikkertje hebben de kinderen steen- papier schaar estafette gedaan. Hierbij hebben de kinderen in 2 teams tegen elkaar gestreden.

 

Week 4

Op maandag mochten de kinderen na het fruit eten zelf de spellen bedenken. De kinderen kwamen met leuke en originele spellen. Het eerste spelletje was paardentikkertje. Bij paardentikkertje zijn de tikkers de eigenaren van de paarden en als paarden getikt zijn moeten ze de eigenaren helpen de andere paarden te tikken. Na het eerste spelletje was het tijd voor raad de kleur dit is een spelletje waarbij de kinderen bij een pion moeten gaan staan en een kind moet de kleur raden waar de kinderen zitten. Dit is een spel wat de kinderen altijd erg leuk vinden om te doen. Na raad de kleur was het tijd voor verstoppertje dit vonden de kinderen erg leuk om te doen omdat ze over het hele terrein van Sportstuif Nijnsel mochten verstoppen voor andere kinderen.

 

Dinsdag was het tijd poort tikkertje, iemand is hem niemand is hem en 3 op een rij estafette. De kinderen kwamen vrolijk uit school en hadden zin in de BSO. Na het fruit eten begonnen we met poort tikkertje. Bij dit spelletje moeten de kinderen door de poort kruipen van de kinderen die getikt zijn om ze weer te bevrijden.  Na het poort tikkertje was het tijd voor iemand is hem niemand is hem waarbij de kinderen in de cirkel moesten proberen elkaar af te gooien. Als afsluiter van de dag was het tijd voor 3 op een rij estafette waarbij de kinderen in 2 teams tegen elkaar moeten strijden en zo snel mogelijk 3 op een rij moeten leggen. Na de spelletjes was het tijd voor de verjaardag van een kindje!

 

Op woensdag zijn we samen met Sportstuif Gemert op een heel leuk uitje geweest. Namelijk naar de dierentuin. We waren naar ZieZoo in Volkel wat een kleinschalige dierentuin is. De dierentuin was lekker rustig waardoor de kinderen goed naar de dieren kunnen kijken. De kinderen hebben een hele leuke middag en de tijd vliegt door het kijken naar alle gave dieren zoals een anaconda of de apen!

Op donderdag was het weer een lekker drukke dag. De kinderen begonnen met friettikkertje waarbij de kinderen als ze getikt waren als een frietje stil moesten staan. Dit vonden alle kinderen erg grappig om te doen. Na het eerste spelletje was het tijd voor dierenvaktikkertje wat een spelletje is wat de kinderen altijd erg vaak aanvragen om te mogen doen. De kinderen waren dan ook lekker fanatiek bezig om van vak naar vak te rennen. Als laatste was het tijd voor voetbal op het grote veld de kinderen vinden het erg gaaf om dit te doen omdat ze dan op het hele veld mogen voetballen.

 

 



Ons team


Tom Tielen Vestigingsmanager
pedagogisch coaches
pedagogisch coaches
Nienke van der Veen
Nienke van der Veen