Onze 2 kinderen gaan altijd met heel veel plezier naar de sportstuif.
Er werken allemaal lieve medewerkers die iedere week wel weer wat leuks bedacht hebben om met en voor de kinderen te doen.
Van spelen in de speeltuin - knutselen - spelletjes tot lekker genieten van een ijsje.

De Wit De Wit
5 /5
bij Google reviews

Maart: een maand vol zon, plezier en nieuwe avonturen!

Carnavalsvakantie

Wat hebben we genoten in maart! De maand begon meteen goed met de Carnavalsvakantie, en die hebben we goed benut. Het was een week vol vrolijke gezichten, nieuwe activiteiten en vooral heel veel plezier.

Verspreid over de week deden we allerlei leuke dingen met de kinderen. Zo volgden we een creatieve workshop waarbij we zelf zeepjes maakten, organiseerden we een gezellige spellenmarkt, en gingen we er meerdere keren op uit. We bezochten onder andere Monkey Town en Hemelrijk – daar konden de kinderen zich helemaal uitleven. Ook bedachten we een leuke bingo-speurtocht, waarbij speuren en spel op een leuke manier samenkwamen. Natuurlijk brachten we een bezoek aan de kinderboerderij, en wat is een vakantieweek zonder een ouderwets potje verstoppertje?

          

Start van de peutergym!
In maart zijn we ook gestart met iets nieuws: onze allereerste peutergymlessen! En wat een succes. Er waren zoveel aanmeldingen dat we meteen begonnen zijn met twee rondes van elk 12 peuters. Superleuk om te zien hoe enthousiast iedereen was!

Tijdens de lessen maken de peuters op een speelse manier kennis met bewegen. Ze rollen, springen, klimmen en balanceren. Alles komt voorbij, en dat doen ze natuurlijk met een grote glimlach.

De peutergym is niet alleen leuk, maar ook leerzaam. De kinderen werken aan hun motoriek, bouwen zelfvertrouwen op, leren samenwerken en versterken de band met hun ouder of begeleider. Een mooie basis voor hun verdere ontwikkeling!

En alsof het niet beter kon, hadden we bij elke les ook nog eens prachtig weer. Dat maakte het extra fijn.
Deze reeks eindigt halverwege april, en we zijn van plan om tussen de meivakantie en de zomervakantie zeker nog een nieuwe lessenreeks te starten. We kijken er nu al naar uit!

          

BSO in het zonnetje
Ook op de BSO hebben we in maart volop genoten van het mooie voorjaarsweer. Wat is het fijn om weer zoveel buiten te kunnen zijn, en samen leuke en actieve spellen te doen.

De kinderen deden mee aan allerlei verschillende activiteiten. We speelden onder andere zombietikkertje, deden een skippybal-estafette en ontdekten hoe leuk Spikeball is. Tijdens de ‘Minute to Win It’-spelletjes waren de kinderen fanatiek en enthousiast. Ook bij de drie-op-een-rij-estafette werd veel gelachen. En dit is nog maar een kleine greep uit alle activiteiten – er was nog veel meer te doen!

Tussen de spellen door was er ook tijd om eventueel even te ontspannen. De kinderen konden rustig in het gras zitten, kletsen met elkaar of genieten van een bekertje ranja in de zon. Zo was er een mooie balans tussen actie en rust.

Buiten spelen blijft één van de favoriete bezigheden op de BSO. En met dit heerlijke weer konden we daar extra van genieten. Het was mooi om te zien hoeveel plezier de kinderen hadden – elke dag opnieuw!

          

Kortom: maart bracht ons zon, beweging, avontuur en heel veel gezelligheid. Op naar een minstens zo mooie april!



Ons team

Don van de Wiel Vestigingsmanager
Don van de Wiel Vestigingsmanager
Fleur Nabbe
Fleur Nabbe
Evelien Emonds
Evelien Emonds
Rainey van den berg
Rainey van den berg
Pedagogisch coaches
Pedagogisch coaches