Een super leuke sportieve BSO! Ieder kind kan zich na schooltijd lekker uitleven op het mooie sportpark van RKVVO! Enthousiaste pedagogisch medewerkers zorgen voor een leuke, sportieve sfeer en bieden elk kind een veilige en leuke omgeving om te sporten en spelen!
Hallo lieve kinderen en ouders in Veldhoven! Wat hebben we een geweldige maand december achter de rug, vol met spannende en gezellige activiteiten. Lees snel verder om te ontdekken wat we allemaal hebben beleefd!
Sinterklaasfeest: Verrassingen en Blije Gezichten!
Begin december werden we verrast door een bezoek van Sinterklaas en zijn Pieten. De kinderen zongen sinterklaasliedjes, en de spanning was om te snijden. Sinterklaas had voor de BSO een mooi woordje geschreven en had natuurlijk genoeg cadeaus bij! De cadeaus varieerden van tekenspullen voor de creatieve kinderen tot ballen voor de sportievelingen, en zelfs een slee voor de sneeuwliefhebbers, laat we nu nog hopen dat er sneeuw valt en we hem kunnen gebruiken. Het was een dag vol blije gezichten en leuke herinneringen.
Kerstvakantie: Creativiteit en Sportiviteit Hand in Hand
Tijdens de kerstvakantie hebben we niet stilgezeten. We organiseerden een sportdag waar de kinderen hun energie kwijt konden met diverse spelletjes en sporten, er was zelfs een stormbaan waar we ons op konden uitleven. Daarnaast hebben we onze creatieve kant laten zien door kerstkaarten te maken; de mooiste kunstwerkjes werden gecreëerd en mee naar huis genomen. En wat is de kerstperiode zonder iets lekkers? Samen hebben we koekjes gebakken, waarbij de kinderen hun eigen koekjes mochten versieren en natuurlijk opeten. Het was een periode vol plezier, samenwerking en gezelligheid.
Een Maand om Niet te Vergeten
December was een maand vol hoogtepunten en mooie herinneringen. We kijken met veel plezier terug op alle activiteiten en de enthousiaste deelname van de kinderen. We hopen dat jullie net zo hebben genoten als wij en kijken uit naar wat het nieuwe jaar ons zal brengen.
Bedankt voor het lezen en tot de volgende blog!