De gezellige tijd van pepernoten, liedjes zingen en spannende verhalen over Sinterklaas is weer aangebroken! Bij BSO Sportstuif Gemert zitten we deze maand vol verwachting te wachten tot de goedheiligman weer in het land is. En natuurlijk maken wij er samen met de kinderen een superleuke sinterklaasperiode van!
Verlanglijstje voor de BSO
Om Sinterklaas een handje te helpen, gaan we de komende weken met alle kinderen een verlanglijstje voor de BSO maken. Wat zouden we graag nog willen hebben om samen mee te spelen of te sporten? Denk aan leuke gezelschapsspellen, sportmateriaal of knutselspullen — alles wat onze BSO nóg leuker maakt! De kinderen mogen hun wensen opschrijven, tekenen of knutselen. Zo weet Sinterklaas precies wat er op ons lijstje staat.
Schoen zetten op de BSO
Net als vorig jaar mogen de kinderen in de week van 24 t/m 28 november hun schoen zetten bij Sportstuif Gemert! Spannend hoor — wie weet wat de Pieten ‘s nachts achterlaten... Misschien vinden we ‘s ochtends wel een lekker pepernootje of een klein cadeautje.
Sint-festijn met Pietengym bij Time-Out – 26 november
Op woensdag 26 november is het weer tijd voor het jaarlijkse Sint-festijn bij Time-Out in Gemert! Een gezellige en sportieve traditie in Gemert waar we ieder jaar met veel plezier naartoe leven. Dit keer dragen wij van Sportstuif ook een steentje bij door de Pietengym te verzorgen. Tijdens deze sportieve middag kunnen de kinderen in de huid kruipen van een echte Piet. Ze leren:
- Over daken lopen (natuurlijk op een veilige en leuke manier!)
- Cadeautjes door de schoorsteen gooien
- Door de schoorsteen kruipen als een echte hulppiet
Na afloop ontvangen alle kinderen hun eigen Pietendiploma, want misschien heeft Sinterklaas straks wel wat extra hulp nodig op pakjesavond!
We kijken er enorm naar uit om samen met de kinderen te genieten van deze vrolijke en sportieve sinterklaasperiode.
Hou onze berichten op de socials in de gaten voor foto’s en updates van alle sinterklaasactiviteiten!